Неспішно продам свій дизельний Peugeot 301 1.6 HDI

Список форумов АВТОМАГАЗИН Покупка/Продажа Автомобиля Citroen C-Elysee

Описание: Здесь размещаются объявления о покупке продаже Citroen C-Elysee. Вопросы только по автомобилю и по существу.
Модератор: Модераторы

• 2

Непрочитанное сообщение dk301 » 13.02.2016, 21:43

Всім привіт. Надіюсь Адмін не буде против, все-таки 2,5 роки по можливості приймав участь у "житті" форуму.
Змушений неспішно продавати свій дизельний Peugeot 301 1.6 HDI. Стан НОВОГО! Без жодного підкрасу, вм’ятин та сколів!!! Комплектація Activ -протитуманні фари, підігрів передніх сидінь, підігрів зони двірників, 4-и скло підйомника, електронний дисплей кондиціонера . Перевірений часом двигун 1.6 HDI турбодизель-92 к.с. Динаміка розгону відмінна-230 н.м.крутящого моменту. Розхід топлива мін.3,5л-макс. 6л ДТ ,що дуже важливо в наш час. Заправка лише WOG та Sokar. Колір- срібний металік. Перша реєстрація кінець серпня 2013 року. Я перший та єдиний власник. Авто не було тестовим-замовляв в автосалоні «Містраль авто» м.Харків та чекав на його приїзд з Іспанії близько 3-х міс. На даний час авто знаходиться в м.Умань у моїх батьків. Була проведена дуже бережна обкатка двигуна, експлуатація в основному по трасі Київ-Одеса. На даний час пробіг авто складає 4200 км. Це все,що я зумів накатати за цей період,так як близько 10 років проживаю в одній із країн ЄС (Будь ласка не запитуйте яка саме країна,де працюю і як виїхати за кордон, це не важливо). Їздив на авто, коли приїжджав у відпустку раз на пів року. Планував остаточно повертатись в Україну, тому і купив дане авто. На жаль,забрати його до себе також не можу. Авто повністю в оригінальному стані, нічим не відрізняється ніж в салоні. Криворукі механіки нікуди не лазили. З першого дня авто зберігалось в доброму сухому гаражі. Постійно було вимите. В зимовий період авто ні разу не виїжджало, навіть зимової гуми не має.
Додатково було встановлено:
-оригінальні бризговики,
-модельні килимки в салон фірми «Avtogum», які являються кращими від оригінальних,
-поліуретанове корито в багажник,
-на пороги наклеєні алюмінієві захисні накладки фірми «Alufrost»(8 шт),
-коли авто не «бачило» жодної грязюки та дощу-було «стерильно» чисте, скриті полості та днище були оброблені швецьким антикором «Dinitrol»(в скандинавських країнах з сирим кліматом обробляють саме ним). Обробку проводив сам особисто на підйомнику. Все зробив як для себе)) при цьому візуально антикор на авто не видно.
-з Польші було замовлено та установлено модельний підлокітник фірми «Armcik».
-капот та багажник проклеєні віброізоляцією,
-насадка на глушник.
Ціна –прошу 15100 уо. Я купував його за 18500 уо.+500 уо,вартість першої постановки на облік (але то таке). На сьогодні в салоні комплектація Aktiv з доплатою за колір металік коштує близько 15 800уо. Плюс до цього, при першій реєстрації, доведеться викласти ще чималу суму. А так ви отримуєте НОВЕ безпроблемне авто з класними допами.
Прошу всіх для кого «дорого» або хочеться просто поспілкуватись-пройдіть мимо. Спочатку подивіться на свій пробіг,стан авто і для себе визначіться за скільки б ви його продали. Повторюсь-моє авто немає ніяких відмінностей ніж в салоні! Як варіант, в салоні можете купити «голе» авто,що є у них в наявності, або тестове авто зі знижкою+ перша постановка на облік.)) Або купити на автобазарі чи auto.ria.ua ,наприклад,у перекупів -« не бит,не крашен,гаражное хранение» за 11500 уо чи з пробігом в 100 тис.))
Можливо на даному форумі є люди, які планують купити нове авто такого плану,або можливо друзі шукають, прохання порадити,буду вдячний. За кожне слово ВІДПОВІДАЮ і майбутній власник буде задоволений!!! При бажанні, без проблем можна провести будь-які перевірки і тд. Якщо будуть запитання,пишіть в приват. Будь які фото вишлю. При необхідності спеціально прилечу та зніму з обліку.
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении. Зарегистрируйтесь.
AdminR » 15.02.2016, 16:47 Замечание
Это не замечание :) ВОТ ТАК НАДО ПИСАТЬ ОБЪЯВЛЕНИЯ О ПРОДАЖЕ! +1 поставил, больше, к сожалению, настройки не позволяют.
dk301 M
Аватара
Ваш автомобиль: peugeot 301 1.6 HDI

Sponsor

Sponsor

• 1

Непрочитанное сообщение Karbon » 15.02.2016, 12:34

Хорошее описание - заслуживает уважения как и авто в целом! :clap:
Вопрос: -Разве там нету магнитолы?
Такая тачка только у меня и Майкла Джексона и Тохи )))

Изображение
«Если замысел хорош, цена не имеет никакого значения» – Андрэ Ситроен.
Karbon M
Модератор
Модератор
Аватара
Ваш автомобиль: кАсмАльЙот))) диЗИЛ)))
Клубная карта №: 000003

Непрочитанное сообщение Roman405 » 15.02.2016, 13:49

Karbon, В Пижах нету.
Roman405 M
Член клуба
Член клуба
Ваш автомобиль: С-Elysee 1,6МТ
Клубная карта №: 000022

Непрочитанное сообщение Karbon » 15.02.2016, 13:58

Не знал, спасибо за ответ :eh:
Такая тачка только у меня и Майкла Джексона и Тохи )))

Изображение
«Если замысел хорош, цена не имеет никакого значения» – Андрэ Ситроен.
Karbon M
Модератор
Модератор
Аватара
Ваш автомобиль: кАсмАльЙот))) диЗИЛ)))
Клубная карта №: 000003

Непрочитанное сообщение dk301 » 15.02.2016, 20:32

Karbon, дякую,все написано як є в реальності,тому це було не важко! В моєму авто магнітола комплектувалась як доп. Планував поставити щось із Alpin,та,на жаль,мені на ньому не їздити. Надіюсь новий власник буде любити льову як я.
dk301 M
Аватара

Непрочитанное сообщение Mayakzp » 27.09.2016, 21:28

Как продажа авто?
Mayakzp
Ваш автомобиль: C-Elysee 1.6 HDI Exclusive

Непрочитанное сообщение dk301 » 30.09.2016, 17:18

dk301 M
Аватара

• 5

Непрочитанное сообщение dk301 » 30.10.2016, 15:46

Адмін, тему можна закривати.
Нещодавно пижик був проданий. Зазвичай така подія у власників викликає радість, однак в моєму випадку відчуття двуякі. З однієї сторони дана продажа була вимушеною, авто дуже полюбилось, воно було першим новим авто з салону, дизельний двигун заслуговує окремої похвали…З іншої сторони, пижик три роки простояв в гаражі і лише час від часу мій батько по моїм вказівкам виїжав в суху погоду, щоб "протрусити ходовку та двигун". Не правильно це, коли новий авто стоїть і припадає пилом. Тому і було прийнято таке рішення.
В продажі авто було приблизно пів року, так як цілі просто скинути авто не було. Принципово віддавати його баригам-"автобізнесменам" ніхто не збирався, хоча вони регулярно контактували. Ціну тримали трохи завишену від ринкової, так як моє авто було повністю новим, тому кому не подобається, на базарі завжди можна купити дешевше з пробігом в 100 тис, після 3-го власника-"Не бІт, не крашЄн". Думаю ви розумієте про що я. В один день зконтактували з майбутнім власником, після чого людина приїхала за 300 км і з першого погляду закохалась в пижика. Авто було продане в молоду сім"ю приблизно нашого з дружиною віку і тепер возить маленьких діток до дитячого садка. Я дуже задоволений! Ще раз повторюсь-пижик був дійсно в стані нового, без будь яких дефектів, підкрасів і сколів. Оригінальний пробіг 5300 км! Хоча раніше і сам не вірив в такі пробіги.
Підсумую-я назавжди залишусь фаном авто PSA, які по якості не гірші, не кращі від інших виробників. За доступні кошти ти отримуєш все необхідне для комфорту. Чи куплю я в майбутньому пижика?! Так, і я навіть знаю, що це буде за авто.
dk301 M
Аватара

Вернуться в Покупка/Продажа Автомобиля Citroen C-Elysee

Кто сейчас на сайте

Сейчас этот форум просматривают: 2 гостя