Установка доп оборудования, диагностика, шумоизоляция на Citroen C-Elysee / Peugeot 301

Список форумов АВТОМАГАЗИН Партнерская программа УСТАНОВКА ДОПОЛНИТЕЛЬНЫХ ОПЦИЙ на Citroen C-Elysee / Peugeot 301

Модераторы: y.dengaev, Модераторы

Непрочитанное сообщение y.dengaev » 16.11.2013, 09:41

MadHead писал(а):Просто обклеить кузов скотчем и к нему лепить углеродное волокно промазывая эпоксидной смолой как-то стремно.

тому таким шляхом і не пішов
y.dengaev
Золотые руки
Золотые руки
Аватара
Ваш автомобиль: С-Elysee 1,6 HDI Tendance
Клубная карта №: 000007

Sponsor

Sponsor

Непрочитанное сообщение zerosimfer » 16.11.2013, 15:14

y.dengaev писал(а):zerosimfer, виходить так, що для одноклубників ціна буде така:

- тепловий щит на капот - 220 грн;
- декоративна надкладка на кришку багажніка - 350.

Якщо замовляється декілька комплектів, то ціна буде нижчою, за рахунок скидки при закупівлі матеріалів.

Меня заинтересовал тепловой щит на капот. Простите если я не дочитал тему, хотел вопросик задать. На капот это только тепловой щит? без звукоизоляции? то есть шум он приглушать будет или нет? И в окончательном виде он монтируется и выглядит так как на фотографии..
Судя по креплениям то его можно будет потом демонтировать в случае чего?
И в принципе я заказал бы тепловой щит.. Останется только договориться о деталях заказа и пересылке.. Я из Симферополя.
zerosimfer
Ваш автомобиль: c-elysee HDI92

Непрочитанное сообщение y.dengaev » 16.11.2013, 21:47

Перших 4 комплекти майже чекають відправки

Изображение

Изображение

Завтра встановлю комплекти на авто, перевірю всі кріплення, зроблю фотки і відправлю бажаючим :wink:
y.dengaev
Золотые руки
Золотые руки
Аватара

Непрочитанное сообщение zerosimfer » 17.11.2013, 01:00

Красота...
zerosimfer

Непрочитанное сообщение toha1986 » 17.11.2013, 11:46

смотрится отлично! :wink:
ИзображениеИзображение
toha1986 M
Модератор
Модератор
Аватара
Ваш автомобиль: С-Elysee HDI Exlusive Gris sh
Клубная карта №: 000002

Непрочитанное сообщение y.dengaev » 17.11.2013, 18:40

toha1986 писал(а):смотрится отлично! :wink:

а отак на стоїть на авто

Изображение
y.dengaev
Золотые руки
Золотые руки
Аватара

Непрочитанное сообщение Vоvа777 » 17.11.2013, 18:43

Красиво!молодец!
Vоvа777
W

• 1

Непрочитанное сообщение y.dengaev » 20.11.2013, 17:43

Інструкція по встановленню шумотеплозахисного щита на капот та декоративної накладки на кришку багажніка

Пістони:

Фото
Изображение

Шумотеплозахисний щит:

Матеріал, який використовується - це клейкий фольгоізолон, тобто ізолон з однієї сторони покритий фольгою, а з іншої сторони клеєвим шаром із захисним покриттям.

Перед встановленням, було б добре згорнути щит клеєвим шаром всередину для того щоб він набрав форми і краще прилягав до капоту по бокам.

Для встановлення шумотеплозахисного щита на капот потрібно чуть відігнути зуби на капоті, які позначені червоними стрілками, вставити щит в підігнуті зуби та прикласти щит до капоту, закрипіти щит на пістони, місця позначені зеленими стрілками.

Фото
Изображение

Скажу чесно, на своєму щиту я по центру дірки не робив (щит не провис, але і не щильно тримається по центру), тому на нових дірки позначив і зробив, але не перевірив на глубину, не догадавсь, що там може бути глибина, якщо пістони трохи криво стануть, то виправити це можна трохи вкоротивши пістони, підрізать саме гніздо пістона і шляпку пістона.

Якщо лівий і правий бік не досить щільно прилягають до капоту, я б рекомендував приклеїть бока щиту на 3-5 см, так як отворів для пістонів немає, а сверлити не охота. Для цього як вказано на фото по боках щиту, знімаєм 3-5 см. захисної плівки і приклеюєм до капоту, щоб щит набрав форму.

Фото
Изображение

Згодом від температури щит набирає придану форму, а проклеєні боки відклеюються і тримають надану форму. Знімав свій щит для заготовки нових, пройшов майже місця, а щит тримає форму, при тому що я вже його пробував прикладати для вирівнювання.

Фото
Изображение

Изображение

Декоративна накладка:

Для встановлення декоративної накладки на кришку багажніка потрібно встановити гумові втулки, з комплекту, в отвори, куди будуть всталятись пістони, щоб вони гарно тримались. На кришку встановлються більші гумові втулки на фото позначені червоними стрілками, а на кронштейн встановлюються менші гумові втулки на фото позначені зеленими стрілками.

Фото
Изображение

Изображение

Після встановлення втулок, прикладаєм накладку до кришки багажніку, так крипім її на пістони з комплекту, на фото червоними стрілками показані місця кріплення більших пістонів під викрутку, а зеленими місця кріпленя пістонів під шляпку такі ж як для щита капота. Пістони потрібно щильно встановити і прижати, щоб вони добре зайшли в гумові втулки.

Фото
Изображение
y.dengaev
Золотые руки
Золотые руки
Аватара

Непрочитанное сообщение zerosimfer » 21.11.2013, 10:41

Ну що хочу сказати, отримав посилку від "y.dengaev " тепловий щит під капот, змонтував с другом за 10 хвилин. Все класно, все підходить і отвори і заглушки. Ввечері попробую викласти фото... Дякую товарищу за його роботу.
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении. Зарегистрируйтесь.
zerosimfer

Непрочитанное сообщение y.dengaev » 21.11.2013, 12:08

zerosimfer, дякую і Вам за замовлення та за уточнення нюансів, додав надану інформацію в інструкцію :smile:
y.dengaev
Золотые руки
Золотые руки
Аватара

Непрочитанное сообщение y.dengaev » 01.12.2013, 09:35

Дед писал(а):Сегодня поставил изготовленные y.dengaev теплозащиту на капот и крышку багажника. Пока никаких физических изменений не ощутил, может потому, что пробег составил всего лишь заезд в гараж (5 метров). Но эстетическое изменение сразу бросилось в глаза.
Огромное спасибо y.dengaev. И дай бог здоровья ему и другим "золотым ручкам". Ребята дерзайте, а мы будем поддерживать вас всеми доступными нам способами.
Думаю, что именно про вас Владимир Владимирович (но не Путин) точно сказал (я немного перефразирую):
Я знаю ФОРУМ будет!
Я знаю КЛУБУ цвесть!
Когда такие люди НА ФОРУМЕ И В КЛУБЕ есть!

toha1986 писал(а):Дед, присоединяюсь к Вашим словам,тоже самое установил еще неделю назад,все никак не дойдут руки сделать нормальные фото :sad: спасибо y.dengaev за его старания,работу и советы. багажник стал сразу богаче,солидней и уютней,и под капотом ощутил,что в машине становится теплее гораздо скорее,и звук двигателя стал тише (с улицы) на весну намерения сделать шумку под щитами,т.к как сейчас прохладно для этого!

Дед, toha1986, хлопці, дякую і вам за замовлення, радий що вам сподобалось :smile:
y.dengaev
Золотые руки
Золотые руки
Аватара

Sponsor

Sponsor

Непрочитанное сообщение IvanOff » 03.12.2013, 13:47

Хочу выразить благодарность Юрию за идею, её реализацию и помощь одноклубникам в решении возникающих вопросов, а так же в постоянном поиске способов и методов улучшения нашего авто.
Установил и я теплозащитный экран капота и оббивку багажника, изготовленные Юрием. Несколько изменил технологию - наклеил шумоизоляцию 2,3мм на "окошки" капота и багажника и приклеил экран капота полностью, а не по краям, как рекомендовал Юрий. Результатом очень доволен, багажник стал закрываться с породистым глухим звуком, под капотом сразу исчезли все высокие звуки, остались только низкие - рокот движка и выпускной системы.
Изображение
Изображение
Когда закрывали капот, обратили внимание на лязганье замка в закрытом положении, если качать за кромку капота вверх вниз в районе шевронов. Причина - нерегулируемые ограничители капота позволяют крышке вибрировать даже в закрытом положении. Пока подложили обрезок ремня, надо подобрать резиновую (мебельную) шайбу подходящего размера.
Изображение
Изображение
Изображение

Все говорят, что мы вместе,
Все говорят, но не многие знают в каком.
IvanOff M
Член клуба
Член клуба
Аватара
Ваш автомобиль: C-Elysee 1.2 Tend Blue Teles
Клубная карта №: 000019

Непрочитанное сообщение y.dengaev » 03.12.2013, 14:01

IvanOff, дякую і Вам, радий що сподобалась моя робота :smile:
y.dengaev
Золотые руки
Золотые руки
Аватара

Непрочитанное сообщение y.dengaev » 03.12.2013, 14:13

В виду того, що мало адекватних ОД, які можуть надати послуги по активації чи зміні опцій, пропоную допомогу в активації задніх динамиків на стандартній 1 DIN магнітолі, кому це цікаво.

Знімаєте магнітолу, запаковуєте, присилаєте мені (на віділення нової почти, є по дорозі, щоб я спеціально не їздив), я активую задні динаміки та баланс перед\зад, запаковую і відправляю назад, кошти за пересилку платите самі, а мені чисто символічно, пиво.
y.dengaev
Золотые руки
Золотые руки
Аватара

Непрочитанное сообщение saliy4ik » 03.12.2013, 14:21

y.dengaev писал(а):В виду того, що мало адекватних ОД, які можуть надати послуги по активації чи зміні опцій, пропоную допомогу в активації задніх динамиків на стандартній 1 DIN магнітолі, кому це цікаво.

Знімаєте магнітолу, запаковуєте, присилаєте мені (на віділення нової почти, є по дорозі, щоб я спеціально не їздив), я активую задні динаміки та баланс перед\зад, запаковую і відправляю назад, кошти за пересилку платите самі, а мені чисто символічно, пиво.
сколько это будет стоять. я до сих пол веду переговоры с ОД. дождусь ответа и если он будет негативный - я за
saliy4ik M
Золотые руки
Золотые руки
Аватара
Ваш автомобиль: Citroen C-Elysee 1.2 Tendance+
Клубная карта №: 000001

Непрочитанное сообщение y.dengaev » 03.12.2013, 14:24

saliy4ik, ось тут калькулятор потрібно ввести розміри вантажу, в залежності від того як запакувати магнітолу, калькулятор видасть ціну за доставку, ціна множиться на 2(туди і назад).
y.dengaev
Золотые руки
Золотые руки
Аватара

Непрочитанное сообщение saliy4ik » 03.12.2013, 14:37

y.dengaev, это понятно, с пересылками работаю давно. имею в виду твои услуги.
saliy4ik M
Золотые руки
Золотые руки
Аватара
Ваш автомобиль: Citroen C-Elysee 1.2 Tendance+
Клубная карта №: 000001

Непрочитанное сообщение y.dengaev » 03.12.2013, 14:45

saliy4ik, пару рублів на пиво, за витрачений час
y.dengaev
Золотые руки
Золотые руки
Аватара