Карта ТО Citroen C-Elysee - стоимость и периодичность работ по всем ТО.

Список форумов ТЕХНИЧЕСКИЙ РАЗДЕЛ Техническое обслуживание Citroen C-Elysee

Модератор: Модераторы

• 4

Непрочитанное сообщение AdminR » 24.02.2013, 02:28

Карта ТО в файле Excel
Карта ТО.xls

Нижние вкладки - тип вашего двигателя.
Оптимальный вариант по графику обслуживания и ценовой политике: http://to.citroen.ua/ ,т.к. ценовая политика зависит от региона.

Ответ Ситроен Украина
Уважаемые ситроеноводы, базовая стоимость ТО на автомобили Citroёn зафиксирована до конца этого года во всех официальных дилерских центрах Citroёn по Украине. Цены вы можете видеть на сайте to.citroen.ua.
По каким причинам может увеличиться стоимость: 1) вы заказываете дополнительную услугу; 2) дилер обнаруживает неисправность, устранение которой требует дополнительной оплаты; 3) дилер предлагает рекомендованные профилактические операции, на которые вы соглашаетесь.
Если, по вашему мнению, происходит нарушение процедуры обслуживания или несоответствие заявленной стоимости, вам нужно оставить жалобу, заполнив форму на сайте:
http://www.citroen.ua/home/#/contacts/feedback-car/, или позвонив по горячей линии 0-800-502-200.
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении. Зарегистрируйтесь.
Изображение
AdminR
Аватара
Ваш автомобиль: проглот

Sponsor

Sponsor

Непрочитанное сообщение Denys_Roland » 12.11.2013, 17:33

Львів. 10-тис. 490грн. все, як пише книжка...
Denys_Roland
Аватара

Непрочитанное сообщение toha1986 » 12.11.2013, 17:37

Denys_Roland писал(а):Львів. 10-тис. 490грн. все, як пише книжка...
у вас дизель? фильтр воздушный смотрели?
ИзображениеИзображение
toha1986 M В сети
Модератор
Модератор
Аватара
Ваш автомобиль: С-Elysee HDI Exlusive Gris sh
Клубная карта №: 000002

• 1

Непрочитанное сообщение Ramzesinas » 12.11.2013, 17:49

пятница ТО-2 20 т.к Види елеганс - 1400 грн.))) :smoke: время 2,5 часа
ы рядом мужчина ждал замены зимней резины больше 2-х часов :smoke:
вот такой вот сервис :smoke:
Изображение

Когда очевидно, что цель недостижима, не изменяйте цель – изменяйте свой план действий.
Ramzesinas M
Член клуба
Член клуба
Аватара
Ваш автомобиль: Citroen "Зажигалка"
Клубная карта №: 000025

Непрочитанное сообщение toha1986 » 12.11.2013, 18:04

Ramzesinas писал(а):пятница ТО-2 20 т.к Види елеганс - 1400 грн.))) :smoke: время 2,5 часа
ы рядом мужчина ждал замены зимней резины больше 2-х часов :smoke:
вот такой вот сервис :smoke:
а что так дорого?
ИзображениеИзображение
toha1986 M В сети
Модератор
Модератор
Аватара

Непрочитанное сообщение Ramzesinas » 12.11.2013, 19:04

мойка + диагностика ходовой :smoke:
Изображение

Когда очевидно, что цель недостижима, не изменяйте цель – изменяйте свой план действий.
Ramzesinas M
Член клуба
Член клуба
Аватара

Непрочитанное сообщение toha1986 » 12.11.2013, 19:09

Ramzesinas, как там фильтр воздушный себя чувствует? по ходовой все в порядке?
ИзображениеИзображение
toha1986 M В сети
Модератор
Модератор
Аватара

Непрочитанное сообщение Vоvа777 » 12.11.2013, 20:20

Тох на т.о1 фильтр не меняют.на т.о2 и то не у всех!
Vоvа777
W

Непрочитанное сообщение toha1986 » 12.11.2013, 20:33

Вова,у Ramzesinas, ТО2 было,а я на ТО1 поменял. а у тебя волшебный фильтр :biggrin:
ИзображениеИзображение
toha1986 M В сети
Модератор
Модератор
Аватара

Непрочитанное сообщение Vоvа777 » 12.11.2013, 21:59

Смотря где ездят!у меня тока пробки
Vоvа777
W

Непрочитанное сообщение Dil » 12.11.2013, 23:19

Третье ТО прошел 1,5 тыс. назад, все согласно регламента. Все нормально, предложили вне регламента ходовку подергать + 60 грн.
Транспорт шагнул вперед, но силы остались лошадиными
Dil M
Аватара
Ваш автомобиль: C-Elysee HDI

Sponsor

Sponsor

Непрочитанное сообщение АЛЕХАНДРО » 13.11.2013, 09:15

Да 30тыщ на фильтре это жесть! :fie:
АЛЕХАНДРО M
Аватара
Ваш автомобиль: Epica 2.5, C-Elysee HDI

Непрочитанное сообщение Vоvа777 » 13.11.2013, 09:20

Щас пили нету,его продули и он как новый!
Vоvа777
W

Непрочитанное сообщение АК-47 » 13.11.2013, 09:30

Vоvа777 писал(а):Тох на т.о1 фильтр не меняют.на т.о2 и то не у всех!

По просьбе трудящихся меняют,я попросил-поменяли без вопросов.Ибо забивается,я так думаю,он больше всего летом-пыль+пух+листья.Ох Вова рискованый Вы парень.
Изображение
Изображение
Изображение
АК-47 M
Модератор
Модератор
Аватара
Ваш автомобиль: Citroёn C-Elysee 1.6VTI Blanco
Клубная карта №: 000004

Непрочитанное сообщение Vоvа777 » 13.11.2013, 09:36

Весь риск на них!печать есть,что продувка запись есть,и он чистый!
Vоvа777
W

Непрочитанное сообщение Denys_Roland » 13.11.2013, 09:46

toha1986 писал(а):
Denys_Roland писал(а):Львів. 10-тис. 490грн. все, як пише книжка...
у вас дизель? фильтр воздушный смотрели?
1.2 бензин. Фільтр не дивились, на вихідних сам гляну. Навіщо платити більше...
Denys_Roland
Аватара

Непрочитанное сообщение Ramzesinas » 13.11.2013, 12:48

фильтр поменяли и салонный и двигателя, оба фильтра в засраные были, если не забуду сфотаю))
я не знаю как Вован ездит и где что ему не меняли))
+ ко всему у меня передним колодкам писец уже пришел (замена на Види 1200 гривасов):smoke:
Изображение

Ramzesinas M
Член клуба
Член клуба
Аватара

Отзывы о прохождении ТО у Официальных Дилеров

Непрочитанное сообщение y.dengaev » 13.11.2013, 13:30

Набігав вже 10 тис. та на днях відвідав ОД (Житомир, АІС), записаний був на 14:30, виїхав в 17:50, і віддав 675 грн., про все по порядку.

Записувавсь на планову заміну масла та діагностику люфта передніх коліс. Прийшов, 10 хв. почекав, почали записувати і дозволили бути присутнім без всяких проблем.

Планова заміна масла:

До заміни масла з фільтром претензій немає, але не факт, що їх не було б, якби не вакуумний висмоктувач масла (нічого не відкручували, окрім кришки фільтру):
- висмоктали масло;
- замінили фільтр;
- налили масла з відкритої сірої каністри Тотал 5в30, бігло світле масло, тобто масло замінили, але чи Тотал чи, можливо, щось інше, ніхто не дізнається.
- почекали, долили до рівня.

Повна діагностика ходової:

Після моїх скарг, що люфтять колеса, машина на трасі не устойчиво їде, що може стягувати, було перевірено тиск в колесах. Потім майстер на підйомніку ліниво монтіровкою перевірив ричаги, опори, стабілізатори і сказав - все в нормі. Також на підйомніку пошатав колеса і сказав все в нормі, я спробував пошатати, то вроді і не люфтить, але ж кажу, я шатав на землі і їжжу я по землі, а не на підоймнику. Опустили машину, на землі майстер ліниво легенько пошатав колесо і сказав - все в нормі, кажу, що потрібно нормально пошатать. Після, того як з більшим зусиллям колеса пошатали (я приклав руку до гуми, щоб сказати майстру, в який момент я відчуваю люфт) у відповідь почув "та нічого не шатається", але по йому було видно, що він помітив проблему. Слідуючим етапом запропонували заїхати на яму і там пошатать колеса. Прийшов помічник, який дуже ліниво, наче знав, що із зусиллям потрібно не перестаратись, пошатав, каже все гуд. Заліз я у яму, приклав руку до ступіци і до гуми, то на гумі ніби люфт і чутно, а на ступиці ні, але витягнути з помічника більшого усилля для шату не вийшло. Винесений вердикт, люфтить через м'яку гуму, люфту в деталях немає. З приводу того, шо стягує машину, рекомендували перевірити розвал.

Перед розвалом запитав у майстра-прийомника, що в себе включає повна діагностика ходової за приблизно 200 грн, на що отримав відповідь: "перевірка втулок, тяг, опор та їх підтяжка". Кажу, то виходить, що я не отримав повної діагностики, мені нічого не підтягували, та й не зрозуміло чи все перевірили, на що отримав відповідь - у вас все добре після перевірки, тому й не перетягували, це ж тільки 10 тис. пробіг, от на 20 все первірим і підтянем. Хотів про вібростенд ще сказати, то шось завтикав.

Після години, а може й більше, чекання (вай фай є, але підключитись не можна і ніхто не знає чому, тому попрацювати не вийшло, була проста трата часу), мене запросили на розвал.

Перевірка розвалу з послідуючим регулюванням:

Переїхав до майстра по розвалу, підключили обладняння, почали перевірку, після чого майстер сказав, що особливих проблем у показниках немає, але чуть підправим. Почав регулювання, на моніторі компу висвічувались кроки, що потрібно було зробити: покрутити, підняти, опустити, погойдати. Не всі кроки були виконанні майстром, наприклад, крок погойдати підвіску після підняття передніх коліс, був пропущений. Взяв майстер ключі, почав крутити, регулювати, але показники на моніторі не змінювались і не змінились після регулювання, на що була відповідь, що таке буває і запропонував виїхати протестувати. Виїхали з іншим майстром для тесту, по більш менш рівній дорозі, машина як їхала до цього, так їде, немає в неї прямолінійної їзди, то вона вліво хоче їхати, то вправо, таке відчуття як попали в широку колію і машина шукає дорогу. Піля приїзду з тесту, майстер, який зі мною тестував, вказав майстру регулювальнику, що дійсно, машина їде куди хоче, тому регулювальник сів за руль для тесту сам. Вердикт, машина їде добре, сиди і підрульовуй, в чому проблема, вона що 100 км повинна їхати прямо, дивись скільки вже прямо проїхала, я тільки чуть підрульовував, ти що каже не помітив різниці після регулювання. Причина цього в тому, що так як немає люфту в рульовій колонці, як на деяких інших авто, то її потрібно постійно тримати, бо самий маленький рух міняє траекторію авто.

Майстер запитав, чи буду перезуватись, я кажу, що звичайно, от майстер каже, що перезуєшся і виключим гуму, але в тебе і зараз немає проблем. Потім запитав чи перевіряли стойки, кажу, що включена повна діагностика ходової, але стойок не перевіряли і нічого такого не робили, майстер запитав, а що ж на ямі робили, кажу - шатали колесо. Заїхали назад на СТО і, на мій подив, поїхали на вібростенд. Який стенд і ПО не запитував і не розглядав, побачив тільки цифри у відсотках по колесах, не знаю на скільки вони добрі, але сказали, що все гуд:

- ліве переднє - 82% - на зеленому фоні;
- ліве заднє - 70% - на жовтому фоні з написом "хорошо";
- праве переднє - 83% - на зеленому фоні;
- праве заднє - 65% - на жовтому фоні з написом "хорошо".

Майстер-прийомник запитав у майстра-регулювальника, як їде авто, на що отримав відповідь - для мене добре їде.

Після цього майстер-прийомник запитав в мене - що не так, кажу, що не їде вона прямо, а він каже, що в нас доріг немає рівних. Сказав, що буду ще перезуватись, на що отримав відповідь - от тоді й побачим.

Пішли на розрахунок, сиджу і чекаю остаточну суму, тільки за заміну масла і діагностику ходової вже було 700 грн. Майстер-прийомник називає цифру 671.ХХ + 3 грн комісія, тобто 675, в наряд включено заміну мастила і регулювання розвалу-сходження, діагностику ходової було виключено, чесно, не цікавився чому, а раптом назад захочуть включить, а я вже й так півдня вбив. Отак я з'їздив до ОД.

Отже підведу підсумок

з вище написаного не означає, що якщо я тільки відпускаю руля, то моя машина відразу зїжжає з дороги, просто деколи відчуваються пошуки колії колесами і їй потрібно в цьому підрульовувати на рівній з вигляду дорозі. І входить, що мені зробили розвал-схожденіє в ОД, в того хто саме краще повинен це вміти, притому, що комп'ютерні показники їхніх регулювань не помітили, а ще саме шо цікаво, що адекватні СТО з всякими люфтами, незрозумілою роботою стойок і т.д. розвалу не робить, навіть, форумчан направялли виправити всі проблеми, а потім на розвал.

Нічого в наших ОД не міняється і покращення, нажаль, не помітно. Побільше б адекватних ОД.

P.S. Поки мені міняли масло, то біля мене на Geely бампер ставили півтори годнини з допомогою молотка. :smile:
y.dengaev
Золотые руки
Золотые руки
Аватара
Ваш автомобиль: С-Elysee 1,6 HDI Tendance
Клубная карта №: 000007

Непрочитанное сообщение y.dengaev » 13.11.2013, 13:39

Через пару днів до мене зетелефонували з АІСу (я так зрозумів з головного офісу) та запитали чи я задоволений я обслуговуванням і чи можу відповісти на питання, на що я розказав все що думаю. У відповідь отримав, що через пару робочих днів до мене зателефонує співробітник щоб записатись на повторну діагностику для виявлення проблеми.

Сьогодні зателефонував директор СТО, розпитав як і що було, щоб дізнатись чи правду говорять його працівники та запропонував повторно приїхати для виявлення проблеми люфту в колесах.
y.dengaev
Золотые руки
Золотые руки
Аватара
Ваш автомобиль: С-Elysee 1,6 HDI Tendance
Клубная карта №: 000007

Непрочитанное сообщение toha1986 » 13.11.2013, 13:42

y.dengaev, думаю нужно их додавить!
ИзображениеИзображение
toha1986 M В сети
Модератор
Модератор