Черный список

Список форумов РАЗНОЕ Место для курения

Описание: Свободное общение на разные темы, не относящиеся к основному форуму.
Данный раздел модерируется только на предмет нецензурной лексики, откровенного хамства и неуважительного отношения к форумчанам.
Модератор: Модераторы

• 7

Непрочитанное сообщение y.dengaev » 09.09.2014, 19:12

Думав, що сьогодні продам гуму, а вийшло як завжди, ще й винний залишився.

Звонить мені сьогодні чувак і каже, гуму ще продаєте, кажу да, каже по чому продаєте, ціна в мене 1200 стоїть, кажу за 1000 забирай, каже якщо сьогодні пришлю гроші, то відправите, кажу да. Каже тільки давайте через ощадбанк банкомат, бо в мене ощадбанк, ну ок кажу. Присилає мені смс з інформацією куди слати, а я шлю смс з номером моєї картки. Приходжу до банкомата, звонить він мені і каже, я зараз в інтернет клієнті баку буду вам перекидати гроші, а вам потрібно буде зробити підтвердження через банкомат (поки чекав звінка, повтикав в інтернеті по ощадбанку варіанти переказів, дивлюсь є варіант переказу з картки на картку з їхнього сайту і підтвердженням операції по смс і ще кучою варіантів). Підхожу, вставляю картку ввожу пін, він каже бери перекази і вибирай інша картка, каже потрібно бігом робити, бо транзакція триває 20-40 секунд, щоб зв'язок не втратився і відразу диктує мені номер картки, я ввожу, але ж бачу, що це я буду переказувати кошти, а не мені будуть переводить, я ввожу продиктований номер і натискаю підтвердження. Я вже давно зрозумів що це кидок, але знаю, що коштів в мене немає і продовжую грати в гру, цікаво стало чим закінчиться. Транзакція відмінена, кажу не пройшла, він просить все ще раз повторити, повторюю, але вже кажу йому причину відмови, що недостатньо коштів на рахунку і вказую, що кошти не мені переказують, а я переказую, на що він запевняє, що кошти переводяться мені і просить ще раз повторити по 500 грн, так як може ліміт якийсь стоїть. Пробую ще раз на 500 і вказую, що причина відмови - брак коштів на рахунку, на що шахрай мені каже, потрібно подивитись скільки на рахунку коштів. Ну я витягнув картку і кажу, ти що мене наїбати хочеш, так не вийде, в мене коштів немає на карточці, нічого я не переведу, шо ж ви не мені переводите, а він каже так це ж вам переводим, да кажу і смс приходить, що в мене коштів мало для переказу, на що шахрай кинув трубку.

Загуглив номер шахрая, дивлюсь вже як мінімум 2 місяці промишляє, думаю потрібно спробувати, хоч якось вплинути, на цю ситуацію.

Думаю зараз зайду в клієнт приватбанку і подивлюсь номер куди я переказував кошти, бо весь його не запам'ятав, мені ж його диктували, а не тут то було, ще немає цих транзакцій в мене в історії, пишу в підтримку, але номер картки, куди переказував кошти мені не дали, як не просив, сказали через 3 дня буде у виписках.

По дорозі в офіс заїжджаю в службу безпеки ощадбанку, там мені номер також не дали, бо це банківська таємниця, можуть надати тільки після звернення внутрішніх органів. І номер вони можуть дати тільки після відвідування банкомату, так як операція була не успішна і в центральних серверах вона не зареєстрована. Кажу можливо у вас є якийсь список, куди можна внести номер, щоб люди не страждали, а мені кажуть, що наш банкомат був лише комунікацією, йдіть в приватбанк. Потім в мене попросили всю інформацію, яку я маю, де це сталось і коли, хто і куди переводив кошти, я вказав перші цифри з номеру які запам'ятав, на що сказали, що це картка ощадбанку. Обіцяли дізнатися інформацію і тримати в курсі подій. Подякували за звернення.

Після ощадбанку поїхав в міліцію, де простояв в черзі 20 хв, мій робочий час тікає, а там не дуже суєтяться, поїхав в офіс працювати. В офісі в 15:40 зателефонував на 102, сказав, що хочу заявити про спробу шахрайства, записали всі мої дані, спробували зрозуміти, про яке шахрайство йде мова і записали телефон і ПІБ шахрая і сказали, що приймуть міри. Приблизно в 17:30 в мене звонить телефон з незнайомим номером. Піднімаю і трубку і чую - це міліція, ви де, кажу на роботі, а мені, а чого не дома, ми ж до вас приїхали, ви звертались, кажу да, а що сталось і пробую пояснити, що хотів повідомити про спробу шахрайства, мені кажуть, це потрібно йти у рай відділок, а не на 102 телефонувати, вам потрібно або писати заяву або відмову, прийдіть у рай відділок, кажу добре, після 6-ї зайду. Приходжу у рай відділок, а там мене ще ніхто не чекає, поки виясняли, що мені робити, прийшли люди писати заяву з приводу інтернет шахрайства і переказу коштів. Сказали мені чекати дома, до мене заїдуть. Приїхав до мене участковий, продиктував мені текст заяви, про відмову від написання письмової заяви, щодо інциденту і що я надав дані під час звінка для інформації і порадила звонити на 102 під час вбивств і т.д., тому що на кожний звінок у 102 вони повинні приїхати. Щодо заяви, то потрібно писати, коли постраждав, а на розводняк не вестись, це ж вже всі знають.

Отак я сьогодні хотів допомогти, а ще відчув себе винним, хотів допомогти, тому що колись сам попав в схожу ситуацію при покупці авто, і справу закрили через відсутність складу злочину, тому жалко, коли люди будуть віддавати останні кошти, а наша міліція, як завжди "нас береже".

Не попадайтесь на такі різні уловки, якщо є щось підозріле, відразу відмовляйтесь від співпраці, так як можна втратити набагато більше.

Шахрай - Бондаенко Виктор Александрович, Харьков, +380675267201, номер рахунку 5104 7700 слідуючі цифри не пам'ятаю і вроді в кінці 1213 чи 1312.
y.dengaev
Золотые руки
Золотые руки
Аватара
Ваш автомобиль: С-Elysee 1,6 HDI Tendance
Клубная карта №: 000007

Sponsor

Sponsor

Непрочитанное сообщение dimon85 » 09.09.2014, 20:18

y.dengaev, Юра, вот так всегда. "Моя хата скраю" спокойнее жизнь делает, к сожалению.
dimon85 M
Член клуба
Член клуба
Аватара
Ваш автомобиль: Renault Logan
Клубная карта №: 000012

Непрочитанное сообщение toha1986 » 09.09.2014, 20:36

Да уж :evil: но ты, Юра, молодец! :clap: вовремя сориентировался и хотел помочь.., жаль что в наше время это почти не ценится, и второй раз уже делать ничего не хочется....
ИзображениеИзображение
toha1986 M
Модератор
Модератор
Аватара
Ваш автомобиль: С-Elysee HDI Exlusive Gris sh
Клубная карта №: 000002

Непрочитанное сообщение y.dengaev » 09.09.2014, 20:51

та, да, після такого нічого робить не хочеться, куча часу, куча нервів і нікому це окрім тебе не потрібно
y.dengaev
Золотые руки
Золотые руки
Аватара

Непрочитанное сообщение Дед » 10.09.2014, 08:02

Было и мне подобное предложение о переводе денег с подтверждением. Хотя знаю, что для перевода на любую карту не требуется никакого подтверждения, но тем не менее обратился к работнику банка с просьбой объяснить о таком подтверждении. Ответ был категоричен - мошенничество!
А приведенные y.dengaev, данные, скорее всего, вымышленные и часто меняющиеся. Милиция потому и не хочет над этим работать, что много возни, а толку, практически, ноль.
Дед
Член клуба
Член клуба
Ваш автомобиль: C-Elysee 1,6 МТ Exclusive
Клубная карта №: 000009

Непрочитанное сообщение y.dengaev » 10.09.2014, 08:10

тут аби було бажання, купив якось мій малий телефон, коли хоп і звонять, здрастє, це міліція телефон крадений, потрібно зустрітись, можете не ховатись ми вас всерівно по імею вичислим, приходим, дійсно міліція, показали заяву, показали документи на телефон. Телефон забрали(але поцікавились чи зможем ми повернути кошти без допомоги), але ми в продавця свої кошти також забрали, факт в тому, що все можна зробити і швидко і гарно, було б бажання, шкода що більша частина наших міліцейських співробітників набагато бистріше і продуктивніше працюють, коли є стороння мотивація, а не просто бажання.
y.dengaev
Золотые руки
Золотые руки
Аватара

Непрочитанное сообщение Дед » 10.09.2014, 09:30

Юра, совершенно согласен! У сына была подобная ситуация - украли телефон. Только благодаря знакомству в милиции телефон нашли и вернули. В противном случае никакого толку - уже много знакомых попадали в такую ситуацию и результат только один - принимают заявление и ВСЁ!

Добавлено спустя 1 минуту 48 секунд:
Вот и возникает вопрос - произошла революция, поменялись портреты, приоритеты - а воз и ныне там...
Дед
Член клуба
Член клуба
Ваш автомобиль: C-Elysee 1,6 МТ Exclusive
Клубная карта №: 000009

Непрочитанное сообщение y.dengaev » 08.06.2015, 15:30

найшов на авторіа обяву

http://auto.ria.com/auto_peugeot_301_15635478.html
http://auto.ria.com/auto_citroen_c-elysee_15641656.html

чомусь фотки були знайомі, згадав де бачив...фотки з драйва http://www.drive2.ru/r/peugeot/548249/ Нижний Новгород, Россия

http://www.drive2.ru/l/2310085/
http://www.drive2.ru/l/1755616/
http://www.drive2.ru/l/3813241/

може бути кидала, що гарно практикується на авторіа, а адміністрації пофігу як і ментам
y.dengaev
Золотые руки
Золотые руки
Аватара

Непрочитанное сообщение Vоvа777 » 08.06.2015, 15:41

в чём кидалово??????????не пойму.......
Vоvа777
W

Непрочитанное сообщение y.dengaev » 08.06.2015, 15:47

ну якщо фотки просто взяті з інета, + пежо виставлено як сітроен і це все нормально, то все ок...

Добавлено спустя 7 минут 49 секунд:
кидалово може бути різне:
- наприклад, довірливі люди можуть надіслати задаток за неіснуючу машину;
- якщо фотки взяті з нету і машина всетаки існує, а покупець не добре обізнана в техніці, то це буде кіт в мішку, продавець буде далі брехати про машину;
- і ще є різні ньанси.

такому продавцю я вже не вірю.
y.dengaev
Золотые руки
Золотые руки
Аватара

Непрочитанное сообщение y.dengaev » 08.06.2015, 16:05

Vоvа777, твоє оголошення? :biggrin:

когда продавал елизе взял фотку из гугла серую а машина белая!!!!

цікаво, пробіг був скручений чи ні? було сказано шо в таксі була чи ні?

я про то, що всі люди різні...сьогодні одне говорять, завтра інше...вистявляєм чужі фото, обхвалюєм (брешем) про машину як тільки можна.
люди всякі бувають і наївні, і не опитні у виборі, а кровно зароблені кошти втрачати ніхто не хоче.
y.dengaev
Золотые руки
Золотые руки
Аватара

Sponsor

Sponsor

Непрочитанное сообщение y.dengaev » 08.06.2015, 16:12

Vоvа777 писал(а):я смотал с 150тыс!!!!!!уже не помню 70тыс или 50 оставил!!!!!!!

ну от, я ж про те і кажу, чужі фотки, скручений пробіг, розхваляна машина, яка в 90% не є такою, ще й в таксі працювала...а людина зі своїми кровними розталась, добре як додому доїхала і не обломалась
y.dengaev
Золотые руки
Золотые руки
Аватара

Непрочитанное сообщение Mayakzp » 09.06.2015, 09:03

Очень много людей попались на такой развод.Девочка потеряла 150000 грн с кредитки привата.
Mayakzp
Ваш автомобиль: C-Elysee 1.6 HDI Exclusive

Непрочитанное сообщение IvanOff » 09.06.2015, 09:36

Vоvа777, 21 век, нынешнее поколение дома в Испании и квартиры в Нью-Йорке по интернету покупает. Особенно если негативного опыта покупок не было. На это и расчет. 100 человек скажут - развод, а 101 попадется, именно на это строится расчет мошенников. И нормой должно быть не дать мошеннику заработать, про спасти "оленя" тут вторично. Завтра таким "оленем" может стать твой пожилой родственник, и тогда орать "куда смотрит милиция..." про людей, которыми ты вчера восхищался, будет как то глупо.
Изображение

Все говорят, что мы вместе,
Все говорят, но не многие знают в каком.
IvanOff M
Член клуба
Член клуба
Аватара
Ваш автомобиль: C-Elysee 1.2 Tend Blue Teles
Клубная карта №: 000019

Непрочитанное сообщение Vоvа777 » 09.06.2015, 09:57

IvanOf и другие форумчаны!!!!покупали свои авто через инет?????!!!!или приходили в салон и выбирали сами????если чел ..ох и не видя товару его берёт ето его проблемы!!!!!
Vоvа777
W

Непрочитанное сообщение pozitron » 09.06.2015, 10:48

Vоvа777, а если человек хочет купить авто и разобраться во всем этом, но у него нет знакомых и новое для того чтоб научиться ездить брать не хочет, то как ему быть? он тоже лох?
Если пьянку нельзя остановить - ее надо возглавить.

Изображение
pozitron M
Член клуба
Член клуба
Аватара
Ваш автомобиль: C-Elysee 1.6MT Exclusive
Клубная карта №: 000033

Непрочитанное сообщение pozitron » 09.06.2015, 10:55

Vоvа777, ну а скрученый пробег как увидеть? :biggrin:

Изображение
pozitron M
Член клуба
Член клуба
Аватара

Непрочитанное сообщение Vоvа777 » 09.06.2015, 10:59

если как ты говориш первая машина и не брать её у знакомых а с рук,то ето на свой страх и риск!!!!!но ты ж согласен что по фотке покупать не кто не будет!!!!
Vоvа777
W

Непрочитанное сообщение pozitron » 09.06.2015, 11:03

Vоvа777, ну по фотке сразу покупать ясен пень, что нет. По крайней мере не у нас в стране.

Изображение
pozitron M
Член клуба
Член клуба
Аватара

Непрочитанное сообщение y.dengaev » 09.06.2015, 11:04

чужі фото це перший натяк на те, що перекуп-кидала хоче тебе кинути, що не ясно

Добавлено спустя 3 минуты 20 секунд:
і да, є такі люди, які отак попали, хто на 75 к хто на 150 к
y.dengaev