[БЖ] Citroen C-Elysee 1.6 HDi Тернопіль

Список форумов ОБЩАЯ ИНФОРМАЦИЯ О CITROEN C-ELYSEE Бортовые журналы

Модератор: Модераторы

Непрочитанное сообщение superzaec » 26.08.2013, 15:13

Всім привіт! мій перший бортовик - не судіть строго :wink:
Почну з того, що була куплена 05.08.2013 в салоні сітроен в Тернополі.
Мотор - 1.6 HDi (DV6DTED M - той шо Євро 4 )
Комплектація - середня.
Колір - Gris Shark
В подарунок пропонували бризговики і коврики в салон або тільки передні бризговики + ТО1 безплатне. Взяли другий варіант, бо знали, що оригінальні коврики галімі.
+ ще нам подарували фірмене горнятко
Изображение

магнітик
Изображение
і шарік :smile:
Изображение

Наступного дня замовили коврики тут: http://avtokovriki.net/avtokovriki/citroen-c-elysee-2013-/kovriki-v-salon-citroen-c-elysee-2013-avto-gumm-polyurethan.html. Задоволений на всі 100%. Лягли дуже добре. Можна сказати, що ідеально.

Зараз на одометрі рівно 1600км. За руль я сів, коли там було 1325км. До цього часу я не був в Україні, і їздив тільки батько.
Перед цим була ВАЗ 2108 в суперському стані. Нічо не скрипіло, не гриміло. Але в Лізці значно комфортніше. Перед тим як сісти в Лізку проїхав 1100км на Mercedes ML300 як пасажир, тому можна чуть порівняти. Шумоізоляція звичайно гірша, але підвіска дуже-дуже добре і мягко. Світло трохи гірше, але також добре ( в 100500 раз краще, ніж на вісімці :smile: ) Посадка досить зручна. Місця просто вагон.
Прохідність значно меньша, ніж у 2108. Потрібно привикати
На рахунок розходу. По трасі мінімально в мене получалось 3.3 дизеля Ві-павер (як виявилось той, шо самий дорогий). Але це по трохи поганій дорозі. З скиданням швидкості до 0, і їздою на 1-2 передачі. Відстань 83км. Їхав тих самий 83км, але іншою дорогою, через села з поганою дорогою, то 3.9л. Ці всі цифри з компа. На скільки точно бреше комп я ше не перевіряв.

В планах:
- Коврик в багажник
- Приклеїти липучки до ковриків в салоні, щоб не їздили
- Обклеїти в багажнику ковроліном
- Обклеїти захисною плівкою пороги і частину заднього бамперу
- Сітка в передній бампер
- Динаміки зад (залежно від результату, можливо, також передні)
- Нова магнітола
- Можливо тонування
- Можливо додаткова антикорозійна обробка днища, арок, порогів
- Шумка і оббивка кришки багажника
- Шумка і оббивка капоту
- Шумка всього салону
- Пластмасовий захист на мотор зверху (чи як воно там правильно називаєть)
Последний раз редактировалось superzaec 29.08.2013, 19:20, всего редактировалось 1 раз.
Изображение
superzaec M
Член клуба
Член клуба
Аватара
Ваш автомобиль: C-Elysee 1.6 HDi Tendance
Клубная карта №: 000100

Sponsor

Sponsor

• 2

Непрочитанное сообщение superzaec » 29.08.2013, 19:16

всім привіт! :hi:
за цей короткий час замітив маленькі недоліки
- скриплять склоочисники. але не завжди. ще не розібрався від чого залежить
- появився якийсь рип-скрип в зоні бардачка і над ним (якщо хтось знає що це і як його забрати - кажіть, не встидайтесь :wink: )

як і планував наклеїв пару липучок на коврики в салон.
і пару слів про те, як робив
спочатку купив стрічку "Велкро" ( та шо використовується в ательє для пошиття/ремонту одягу) ширина 5см і довжиною 2м.( спочатку думав більше клеїти, потім передумав :biggrin: )
ціна 9грн/м
Изображение

наступна покупка була двостороннього скотчу
ціна 10грн/10м
Изображение

чи то такий поганий скотч, чи ризина така, чи руки такі криві, але воно не трималося купи.
Изображение

Добавлено спустя 45 секунд:
далі рішив пробувати "посадити" на момент. але він шось тоже не дуже чіплявся до резини. може требуло довше чекати. але мені було впадляк :razz:

Изображение
Изображение
далі я найшов в хаті ось такий клей.( шось типу цианопану)
Изображение

і він мені сподобався. першим ділом я склеїв собі пальці :biggrin: . ну а потім вже перейшов до ковриків
ну і результат
Изображение

Изображение
Изображение
superzaec M
Член клуба
Член клуба
Аватара

Непрочитанное сообщение superzaec » 09.10.2013, 21:50

Всім хто заглянув в мій бортовичок великий привіт :hi: :hi:
Давно не писав я тут. Щось руки не доходили.
За цей час сталась дуже неприємна річ. У день народження (06.09.2013) сітроенчика потрапив у невеличке ДТП. :sad: Як то кажуть "зловив гаву" і догнав переднє авто. Був я не один такий. Всього було 5 машин. Я третій. Швидкість була відносно не високою(30-40, можливо менше, але точно не більше),але пошкодження трохи більші, ніж хотілося б.
Ось і наслідки
На місці ДТП
Изображение

вже розібрана
Изображение

Було вирішено, що замінятись буде тільки капот і крило.
Фара ціла, тільки кріплення відламались - можна запаяти
Бампер тільки чуть коцнути - тоже можна запаяти.
Зразу було заказано крило і капот на сітроені ( ціна там була нижчою, ніж на екзісті). Крило приїхало досить швидко - декілька днів. Було запаковане в звичайну картонну коробку. Всередині вільно "гуляло"
Капот прийшлось чекати довго, приблизно місяць(везли з Франції). Приїхав також в картонній коробці. але одна сторона була без картону. Лежав на кульку з пупиришками, і зі всіх сторін ше трохи якогось пінопласту. Досить надійно закріплений всередині коробки і не їздив там

08.10.13 - відвіз всі запчастини до майстрів. Ті сказали, шо вони гарно збереглись і рівні. Бо були в них випадки, шо привозили деталі до всяких крузаків, туарегів, а вони були такої низької якості, такі криві, шо їх неможливо було рівняти ( але ті деталі були не оригінальні). В мене ж всьо найоригінальніший оригінал :smile:
Питався в сітроенів чи ці деталі оцинковані. Чіткої відповіді не дали. Сказали, якшо ці деталі із заводу, а машина оцинкована, то значить мають бути оцинкованими.
09.10.13 - мали приступити до роботи.
18.10.2013 - має бути все готове. Подивимся чи дотримають своє слово. Але якось навіть не спішу. Краще хай будуть робити трохи довше, але добре зроблять
Поки бампер знятий і є така можливість, планую зразу сітку вставити.
Изображение
superzaec M
Член клуба
Член клуба
Аватара

• 2

Непрочитанное сообщение ВВ » 10.10.2013, 08:03

держись! удачи!!!
Изображение
Изображение
ВВ
Член клуба
Член клуба
Ваш автомобиль: C-Elysee, 1.6, АКПП
Клубная карта №: 000018

Непрочитанное сообщение superzaec » 30.10.2013, 23:32

Ну ось, вже як більше тижня машина знову їздить просторами Тернопілля.
Як можна побачити з мого попереднього повідомлення сталась в мене аварія. Але пройшов час, а це трішки більше, ніж один місяць, прийшли всі деталі, все порихтувалось, пошпаклювалось і помалювалось...згадав. Забрав автівку 22.10.2013.
Результатом загалом задоволений. Спочатку запотівала фара, але мені її пізніше ше раза проклеїли, чи то герметиком запустили і вже через тиждень вся волога звідти вийшла і більше не приходить. Фара суха і не потіє. Все гуд.
На рахунок кольору. Якщо не придивлятись і не знати, що вона мальована, то не видно. Але, якщо дуже пильно приглянутись, буквально дивитись за 10см, то видно, що помальована частина має іншу структуру, фарба інакше "лежить", ніж заводська. Але це дрібниці.
Також попросив, щоб поставили сітку в решітку радіатора. Прикрутили на саморізи. Тримається добре.

В процесі експлуатації, виявилось, що липучки, які я приклеїв до ковриків в салоні є не практичними. Коли на коврику назбирується сміття, і хочеш витягнути коврик, щоб струсити цю всю нечисть, він тяжко віддирається і коли віддираєш, то частина того сміття падає на чистий ковролін. Попробую лишити одну липучку. З однією має бути оптимальний варіант.

Изображение
Изображение
superzaec M
Член клуба
Член клуба
Аватара

Непрочитанное сообщение superzaec » 23.11.2013, 01:39

Купив Hankook Winter I*Pike RS W419 на infoshina.com.ua . Коли дзвонив, то казали, що будуть з індексом нагрузки 88. Я зрадів, бо ніде не зміг найти такі, а прислали вони мені з індексом 92. Був незадоволений, але взяв, бо поки би ці відправили назад, мені прийшли нові, то пройшов би ще тиждень, якщо не більше.
Поміняти колеса з балансуванням коштувало мені 120грн.

Проїхав на них може з 10км. Стало ніби м'якше і тихіше.

Але один нюанс: входив у широкий дев'яносто градусний поворот зі швидкістю десь 50км/год, можливо більше, не замітив. І при заході трішки сильніше крутнув руля, і машину почало нести. Пішов знос передньої осі, за нею здається і задня підтягнулись( цього шось не поняв). Дорожнє покриття гарне, але мокре, і 10 градусів тепла.

Перед заміною, тобто на літній резині заходив у інший поворот, але швидкості десь 30-40км/год і покриття здається сухе було, то всьо було норм.
Изображение
superzaec M
Член клуба
Член клуба
Аватара

Вернуться в Бортовые журналы

Кто сейчас на сайте

Сейчас этот форум просматривают: 3 гостя