[БЖ] Citroen C-Elysee HDI Львов

Список форумов ОБЩАЯ ИНФОРМАЦИЯ О CITROEN C-ELYSEE Бортовые журналы

Модератор: Модераторы

• 4

Непрочитанное сообщение Yuriy » 18.08.2015, 15:55

Доброго дня всім. Ось і я вирішив попробувати завести БЖ.
Авто куплене в кінці травня, зробив собі (чуть-чуть наперед) подарунок на 30 років :smile: .
На даний момент пробіг 3500, зараз зберусь, згадаю що робилось, перші враження і дальше як піде :smile:
img1.jpg

Добавлено спустя 5 часов 53 минуты 1 секунду:
Перед купівлею авто перечитав різні форуми, передивився все, що є в ютубі, одним словом - підготувався :smile:
Коли забирав, відразу ж в дилера купив оригінальні коврики (могли б вже і подарити :smile: ) і дефлектори на передні вікна. Коврики гарні, но зараз не брав би такі, ліва нога вимазує ковролін, знайшов на алі схожі, але вже "дороблені" ну і дешевші звичайно.
За пару днів експлуатації зрозумів що шумка не помішає - замовив на автозвуці, там як раз нічний розпродаж був. Заодно взяв карпет на клейкій основі (ось такий http://avtozvuk.ua/info/24911) для багажника і лед лампи в ДХО. Карпет класна річ, не треба бавитись з клеєм.
Шумити почав з найлегшого - з багажніка. Фото процеса немаю, протупив :smile:
Ось так вийшло з карпетом:
img5.jpg

img4.jpg

img2.jpg

З останків карпета, а їх залишилось багато :smile: зробив таке:
img7.jpg

img6.jpg

Під час подальшої експлуатаціїї нервував невідомий свистящий звук при швидкості вище 100 км/год... спочатку подумав на двері, десь читав що через дирки в кутах свистить, заклеїв карбоновою плівкою, маю її багато бо перед сітроеном мав девятку, яку повнісю обклеїв, а після девятки взяв опеля під реставрацію (забавка для душі) якого в кінцевому результаті також перетянув плівкою
img8.jpg

Виїхав за місто, попробував, звук залишився, зразу ж попробував зняти антену і ... тишина :smile: , приїхав додому, замовив на алі плавник замість антени, взяв з дорожчих, були по 5-6 у.е і по 11-12у.е.
Поки плавник їхав на Україну з'явився час зашумити кришу, процес заняв десь 2 години з обідом, нічого складного нема, головне відповідний інструмент. Після шумки криші я зрозумів шо плавник вже не обовязково ставити, звук пропав, ну але замовив то замовив, має бути гарно :smile:
(якщо комусь цікаво фотку з плавником можу зробити, прийом радіостанцій нормальний, не гірший ніж від стаціонарної антени).
Шумити салон щось руки не доходять, матеріал лежить, бажання є, чому не робиться :think:
Далі настало питання музики, одне з самих болючих і самих дорогих тем. Саме обідне що маю все крім передніх динаміків, які вдало купив на автозвуці з знижкою 50% (http://avtozvuk.ua/info/15829).
img9.jpg

Лежить вся ця радість, пилюкою припадає,бо нема куда підключити :sad: . Задні динаміки не влазять по висоті, заважає механізм підняття кришки багажника (забув як називається :smile:). Поки машина на гарантії і ніодного ТО не проходила якось нехочу вносити значні зміни в конструкцію, буду чекати першого ТО, там видно буде. Тому на даний момент з музики стоять тільки передні динаміки, поставив, включив - чуть не розплакався від радості) задніх динамікив не чути взагалі, залишається тільки догадуватись яка якість звуку буде на підсилювачі :twisted:

Ітак наближався час відпустки, всі процеси по авто призупинились, жінка взяла над мною верх, запакував сітроен до відказу, жінка, двоє дітей, повний багажнік під саму кришку, навіть теща в салон влізла :biggrin: - простора машина, чуть меньше сенатора (минулого року на ньому їздив). Саме цікаве, що всі мої речі влізли в кульочок за 5 коп, звідки взялось стільки речей дотепер нерозумію :insane:. І поїхали обкатувати мотор, на той час пробіг був +-1200км. Їхав в Затоку, через Київ (1050км). Через Київ тому що в минулому році сам собі поклявся що через Тернопіль в житті більше не поїду, дороги там просто небуло, перших 150км Львівськой області проїхав за 4,5 години... Так вот, їхав наніч, на Київ дорога норм, круїз контроль, 120км/год, розхід показав рівно 5л/100км, порадувало порівняно з 3-літровим опелем :smile:. Там по області накатав +-400км, ітого з Затоки виїжджав з пробігом 2650. На виїзді з Одеси зустрівся з братом, який був у відрядженні в Одесі, і разом поїхали додому. Швидкісний режим вже можна було по трохи збільшувати :twisted:. ітак при швидкості 150 розхід показав 8л/100км, трошки неочікувано, но згадую опель і все проходить :smile:.
Доречі, що порадувало: при швидкості 150 тахометр показав 3150 обертів, в той час як у брата на сеаті 5000 обертів і 160км/год :smile:
Приїхали додому, думав зараз займусь шумкою салону... а тут +33, бажання відпало, чекаю мінімального похолодання :smile:
Далі по плану шумка салону/дверей/передніх арок, якісь гарні чехли, музика, а потім під капот, но там вже як кишеня позволить :smile:
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении. Зарегистрируйтесь.
Изображение
Yuriy M
Член клуба
Член клуба
Аватара
Ваш автомобиль: HDI Exclusive
Клубная карта №: 000046

Sponsor

Sponsor

Непрочитанное сообщение Yuriy » 19.08.2015, 21:40

Цоколь : W21/5W
http://take.ms/1BlB3 примерно так она выглядит, фирмы точно не помню, но не из дорогих.Коробочка в машине лежыт, завтра гляну, скажу.
Брал на автозвуке
Изображение
Yuriy M
Член клуба
Член клуба
Аватара

Непрочитанное сообщение Yuriy » 19.08.2015, 21:53

только дхо. Там вродь можно сделать чтоб и то и то работало, но я не заморачивался :smile:
это надо разобрать лампочку и методом тыка подставлять контакты. Габаритами особо не пользуюсь, потому и не расстроился :smile:
Изображение
Yuriy M
Член клуба
Член клуба
Аватара

• 1

Перший незапланований ремонт або наслідок поїздки на рибалку :

Непрочитанное сообщение Yuriy » 07.09.2015, 17:20

img01.jpg

img02.jpg

img03.jpg

img04.jpg

img05.jpg

img06.jpg

img07.jpg

img08.jpg

Як довго воно прослужить... час покаже :smile:
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении. Зарегистрируйтесь.
Изображение
Yuriy M
Член клуба
Член клуба
Аватара

• 1

Обновки

Непрочитанное сообщение Yuriy » 21.09.2015, 00:00

Замовив чохли MW-Brothers. Довго думав які брати і з думкою що купую один раз і надовго взяв самі дорогі :smile:

q1.jpg

Ось так вони віглядають на свому місці

q2.jpg

q3.jpg

q4.jpg

Якість відповідає і ціні і очікуванням. Поки ставились чохли було зроблено ШВІ підлоги

q5.jpg

Багато фотографій не робив, поринув в процес з головою. Ще залишилось добратися до дверних карт (ШВІ і перетяжка підлокітників)
P.S. запах від чохлів стояв рівно тиждень, не з самих приємних, але воно того варте :smile:

Після того як все було зібрано, появилась проблема з сиреною. Спочатку думав що то сигналізація глюкнула, авто 8 годин стояло без акуми, ну мало що там могло статись... :think: Поїхав до ОД, там мені сказали про таку страшну річ, як внутрішній аккумулятор (ніби то розряжений), то вже пізніше, після того як я прогуглив що то таке є за чудо, все стало зрозумілим. Сама сирена має в собі акумулятор, на випадок, якщо буде перерізатись проводка сирени за рахунок того акумулятора вона буде працювати. Так вот, по словам ОД 2-3 дня я б мав покататись, акум зарядиться і все буде добре... пішов 8-й день, змін нема :smile:
Ну і раз я вже поїхав до ОД, появилась можливість вияснити всі питання, які мене цікавили :smile:
А саме головне на даний момент то музика, тому що вона є, але стоїть не там де мала б стояти :biggrin:
І тут я взнав що можна підключити усілок, саб і все все все, що душа забажає, но через конвертер, який саме він не знав, но каже що щось таке є. Так як паяти лінійні виходи я не дуже хотів, зайнявся пошуком тої приблуди.

І ось вона http://avtozvuk.ua/info/33556

Підключаеться вона так:

q6.jpg

Підключив, все працює. Кажуть люди що така система не буде видавати 100% результат, відсотків 30 пропадає, але... як не як саб стоїть, грає гарно, чисто, лишніх шумів нема. На максимум не крутив, вуха скручуються, но потенціал є :smile:
Изображение
Yuriy M
Член клуба
Член клуба
Аватара

Вернуться в Бортовые журналы

Кто сейчас на сайте

Сейчас этот форум просматривают: 1 гость